Harvard Business Review Polska ICAN Institute
Pobierz bezpłatnie raport „Harvard Business Review Polska” i od razu korzystaj ze wskazówek, które pozwolą Twojej firmie zyskać większą skuteczność w pozyskiwaniu pracowników i klientów!

Utrzymanie lojalności klientów i wysokiego poziomu sprzedaży, sprostanie zmianom związanym z cyfrową transformacją, pozyskiwanie do firmy utalentowanych, a przede wszystkim przynoszących innowacyjne pomysły pracowników – to tylko najważniejsze z wielu wyzwań, przed którymi stają dziś firmy. Skąd czerpać rozwiązania, które pozwolą zyskać i utrzymać wysoką konkurencyjność we wszystkich tych obszarach? Jest na to niezawodny sposób: wdrożenie w firmie kultury organizacyjnej zorientowanej na rozwijanie wewnętrznej przedsiębiorczości, kreatywności i innowacyjności! Z czym to się wiąże? Od czego zacząć? Czego potrzebujesz, by zacząć wdrażać w swojej firmie przedsiębiorczą kulturę organizacyjną?

Pobierz raport „Harvard Business Review Polska”:

  • dowiedz się, jak pozyskać do swojej firmy przedsiębiorczych ludzi,
  • sprawdź, dlaczego doskonali pracownicy porzucają „wspaniałe kultury organizacyjne”,
  • dowiedz się, w jaki sposób pewna polska firma w krótkim czasie stworzyła kulturę organizacyjną wyzwalającą zaangażowanie i innowacyjność.
obierz bezpłatnie raport „Harvard Business Review Polska” i od razu korzystaj ze wskazówek, które pozwolą Twojej firmie zyskać większą skuteczność w pozyskiwaniu pracowników i klientów!

Pobranie raportu