Harvard Business Review Polska ICAN Institute

Negocjator czy detektyw? Odkrywamy sekrety udanych negocjacji

Każda wojna jest wygrana lub przegrana, jeszcze zanim się rozpocznie – twierdzi Sun Tzu w „Sztuce wojny”. Podobnie jest z negocjacjami, ponieważ ich sukces w dużej mierze zależy od tego, jak się do nich przygotujesz, a nie jakie techniki zastosujesz przy stole negocjacyjnym. Jeśli chcesz zadbać o swoje szanse na bardziej owocne kontakty i zyskowniejsze rezultaty negocjacji, musisz zrobić to na długo przed spotkaniem!

Pobierz bezpłatnie raport specjalny HBRP i przeczytaj wyselekcjonowane materiały ze wskazówkami, narzędziami i strategiami zapewniającymi sukces negocjacji. Dowiesz się m.in.:

  • Jak stworzyć grunt pod skuteczne negocjacje, wykorzystując zawczasu 4 sprawdzone sposoby na kształtowanie charakteru rozmów?
  • Jak przygotować strategię emocjonalną, dzięki której okiełznasz niepokój, złość, podniecenie rozczarowanie czy żal, zamieniając je w swoją przewagę i zwiększając swoją siłę negocjacyjną?
  • Na czym polegają „negocjacje śledcze” w biznesie i jakich 5 zasad ich prowadzenia możesz potrzebować w przeróżnych sytuacjach, by rozwiązać nieprzewidywalne konflikty?

Przygotuj się do rozmów o wysokich stawkach i wynegocjuj więcej!

Pobierz bezpłatnie raport „Harvard Business Review Polska”

Pobranie raportu