Harvard Business Review Polska ICAN Institute

Pobierz raport HBRP
Nowa strategia przywództwa

Jak budować potencjał przywódczy firmy?

Zmieniające się w zatrważającym tempie środowisko biznesowe odciska piętno na przywództwie. Dzisiaj nawet jeden najlepszy lider na szczycie organizacji to zdecydowanie za mało, by firma osiągała sukcesy. W dobie kultu zwinności pozwalającej na szybkie rozwiązywanie dynamicznych problemów na popularności zyskuje nowe podejście do przywództwa. Jakie?

Firmy musza zadbać o kształtowanie wielu liderów we wszystkich obszarach organizacji – tak, by mogli oni skutecznie radzić sobie z wszechobecnymi wyzwaniami. Jak odnaleźć się w takiej rzeczywistości? Jakie kompetencje zapewnią liderom sukces w tych realiach? Jak zachować konsekwencję w działaniach, gdy tempo zmian staje się zatrważające?

O RAPORCIE

Sięgnij po wyselekcjonowaną wiedzę o nowej strategii przywództwa, która pozwoli Ci zbudować potencjał przywódczy firmy. Pobierz raport „Harvard Business Review Polska”, z którego dowiesz się m.in.:

  • jak transformacja cyfrowa zmienia realia zarządzania ludźmi i dlaczego coraz większą rolę odrywa w nich wspieranie rozwoju?
  • na czym polega przywództwo akceptujące paradoksy i dlaczego współcześni liderzy muszą się nauczać zarządzać z myślą zarówno o teraźniejszości, jak i o przyszłości?
  • w jakim stopniu współcześni przywódcy powinni dostosować się do zmiany pokoleniowej zachodzącej w organizacjach?
  • w jaki sposób „nowa normalność” zmieniła zestaw cech, jakimi powinien wyróżniać się prawdziwy lider organizacji?
  • jaka jest recepta na skuteczne wyszukiwanie talentów, a następnie wdrażanie ich w pracę organizacji, by jako zespół uzyskiwali jak najlepsze wyniki?

Przeczytaj 3 wybrane przez redakcję „Harvard Business Review Polska” artykuły ze wskazówkami światowej klasy ekspertów. Wykorzystaj je w swojej firmie, by zwiększyć efektywność i skuteczność sprzedaży!

Bonus! W raporcie znajdziesz także 10 linków do artykułów HBRP.pl o przywództwie w dobie ciągłych zmian.

obierz bezpłatnie raport „Harvard Business Review Polska” i od razu korzystaj ze wskazówek, które pozwolą Twojej firmie zyskać większą skuteczność w pozyskiwaniu pracowników i klientów!

Pobranie raportu