Harvard Business Review Polska ICAN Institute

Pobierz bezpłatnie raport „Harvard Business Review Polska”

Zdobądź wiedzę, która pozwoli Twojej firmie sprostać wyzwaniom dynamicznej rzeczywistości i osiągać ponadprzeciętne wyniki dzięki zwinnym zespołom!

Praca w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości staje się codziennością firm z każdej branży, co niesie ze sobą zarówno nowe wyzwania, jak i zagrożenia. Niestałe środowisko biznesowe generuje stres i niepewność, które znacząco utrudniają pracę zespołów. W tej sytuacji firmy potrzebują pracowników nowego typu. Czyli jakich? Zwinnych! Pracownicy, wykazujący w działaniu podejście agile, potrafią działać i myśleć nieszablonowo, a także podchodzą do wykonywanych zadań w innowacyjny sposób. Ich zwinność polega nie tylko na umiejętnym radzeniu sobie w zmiennej rzeczywistości, lecz także na dążeniu do ciągłego rozwoju oraz zdolności do porzucania nieaktualnych metod działania i uczenia się na nowo. Jak kreować zwinne zespoły, które niezależnie od warunków umieją zachować wysoki poziom efektywności i zaangażowania? Jak motywować pracowników i przygotować ich na zmiany?

Pobierz raport specjalny „Harvard Business Review Polska”, dzięki któremu m.in.:

  • dowiesz się, jak pozyskać do firmy przedsiębiorczego pracownika i przywódcę,
  • sprawdzisz, dlaczego doskonali pracownicy porzucają „wspaniałe kultury organizacyjne”,
  • dowiesz się, w jaki sposób pewna polska firma w krótkim czasie stworzyła kulturę organizacyjną wyzwalającą zaangażowanie i innowacyjność.
obierz bezpłatnie raport „Harvard Business Review Polska”

Pobranie raportu