Harvard Business Review Polska ICAN Institute

Elastyczny zespół odpowiedzią na dynamiczną rzeczywistość

Relacja z webinarium „Harvard Business Review Polska”

Postępująca transformacja cyfrowa stawia przed firmami coraz więcej wyzwań i stwarza niepewne, zmienne środowisko biznesowe. Aby sprostać tym wyzwaniom, firmy potrzebują elastycznych zespołów, które potrafią przekuć potencjalne niebezpieczeństwa na sukces. Jak stworzyć zespół, który będzie umiał poradzić sobie z tym zadaniem? Jak czerpać przewagę z pracy zespołowej?

Oglądając relację z naszego spotkania online:

  • dowiesz się, dlaczego kultura organizacyjna jest tak ważna w życiu każdego zespołu i jak uczynić z niej potężne narzędzie pozwalające przygotować firmę na najtrudniejsze wyzwania,
  • sprawdzisz, jak zachęcić zespół do podejmowania decyzji w zakresie odpowiadającym ich kompetencjom,
  • dowiesz się, jak zaangażować pracowników w działania firmy i sprawić, by odczuli swój wpływ na przebieg wydarzeń,
  • poznasz metody rozwijania odwagi i samodzielności w podejmowaniu decyzji u pracowników.
Zapisałeś się na webinarium? Wpisz tylko swój e-mail.

Poznaj naszego eksperta:

dr Hubert Malinowski

dr Hubert Malinowski

Należy do najbardziej cenionych trenerów i coachów inteligencji emocjonalnej (EQ) w sprzedaży w Polsce. Specjalizuje się w realizacji szkoleń i coachingów indywidualnych rozwijających kompetencje osobiste, a szczególną uwagę poświęca inteligencji emocjonalnej i stylom poznawczym w kierowaniu, negocjacjach, sprzedaży oraz komunikacji w organizacjach. Ma za sobą aż 11 500 godzin przeprowadzonych zajęć i 1400 godzin coachingu indywidualnego i grupowego z zakresu zarządzania i rozwoju osobistego. Z sukcesem wspierał klientów z takich firm, jak: Mars, Microsoft, Nestle, Diageo, Royal Canin, Kompania Piwowarska, SC Johnson, Douglas, Cersanit, Henkel, Geers, Bakoma, Bayer, HP, Ustronianka. Prywatnie jest wielkim pasjonatem kina. Ponadto lubi biegać i jeździć na rowerze.

Czas trwania: ok. 30 minut

Wypełnij formularz, aby obejrzeć nagranie